O nas

Zakład szklarski OLGLASS dzięki doświadczeniu oraz dbałości o najwyższą jakość produktów gwarantuje nowoczesne rozwiązania i eleganckie realizacje, które wytrzymają długie lata. 

Wykwalifikowany zespół fachowców z wyjątkową starannością i precyzją tworzy produkty ze szkła oferowane przez naszą firmę. W swoją pracę wkładamy 100% zaangażowania aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Stale poszerzamy swoje umiejętności aby wyjść naprzeciw wymaganiom klientów oraz zmieniającym się czasom. Dysponujemy szerokim asortymentem szkła i luster oraz nowoczesnym parkiem maszyn, który umożliwia nam realizację każdego projektu na najwyższym poziomie. Ciągle staramy się udoskonalać nasze metody i zaplecze techniczne. Już dziś w naszym zakładzie korzystamy między innymi z:

  • krawędziarek,
  • faziarek,
  • wierteł diamentowych,
  • technologii waterjet – precyzyjnego cięcia strumieniem wodnym

Zakład szklarski OLGLASS mieści się w Ciechanowie. Na zlecenie wykonujemy również pomiary i montaż w sąsiednich miastach takich jak Mława, Płońsk, Pułtusk, Przasnysz, Maków Mazowiecki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ